➦ Veb-sayt test rejimida ishlamoqda! Veb-saytga texnik xizmat qo‘rsatish ishlari olib borilmoqda, noqulayliklar uchun uzr so‘raymiz!    |    “Hududgazta'minot” AJ aholi hamda ulgurji iste'molchilar bilan bevosita ishlayotgani munosabati bilan uztg.uz veb-portali faoliyati to‘xtatilgan. Shaxsiy kabinet bilan bog‘liq savollar yuzasidan “Hududgazta'minot” AJga murojaat qiling!

Markaziy apparat

Yangilangan sana: 10.25.2022 18:02:08



/local/templates/utg/media/img/no-image.jpg

AKT Departamenti


Zaycev Yevgeniy Vladimirovich


Telefon : +99871 202-10-60 - 1109


/upload/iblock/fb1/fb163034dc5f85361a55a4a2bc0a0aa1.png

Markaziy ishlab chiqarish-dispetcherlik departamenti


Xamidov Dilshod Oripjonovich


Telefon : +99899 010-44-08


E-mail: d.xamidov@utg.uz

/upload/iblock/3a5/3a5857e22d05ff0fa28516dff9ea555e.jpg

Magistral gaz quvurlarini ekspluatasiya qilish departamenti


Nuriddinov O‘tkir Toshniyozovich


Telefon : +99871 202-10-08 ички 1015


E-mail: u.nuriddinov@utg.uz

/upload/iblock/17d/17dad3ad3a0203b9c5578e784a70b856.png

Kompressor stansiyalarini ekspluatasiya qilish departamenti


Karchagin Sergey Yurevich


Telefon : +99899 010-44-58


E-mail: s.karchagin@utg.uz

/upload/iblock/7c7/7c7d197611c945f2bc3ca370b8a4950a.png

Metrologiya, avtomatlashtirish va standartlashtirish departamenti


Soy Vitaliy Aleksandrovich


Telefon : +99871 202-10-08 ички 1025


E-mail: v.tsoy@utg.uz

/upload/iblock/8fd/8fd8343c8e1bb44417220e6dd5e8216e.jpg

Istiqbolli rivojlantirish va investisiyalar departamenti


Safarov Shohjaxon Ilhomovich


Telefon : +99871 202-10-08 ички 1068


E-mail: sh.safarov@utg.uz

/upload/iblock/0bc/0bc6fc2ad557f8697988cb9feffc3f56.png

Loyihalashtirish va kapital qurilish departamenti


Ismoilov Tuxtamurod Abdurasulovich


Telefon : +99871 202-10-08 ички 1036


E-mail: t.ismoilov@utg.uz

/upload/iblock/707/707ea4b7a11168e45359483122612711.jpg

Avtotransport va maxsus texnikani boshqarish departamenti


Mamukov Ruslan Nizomiddinovich


Telefon : +99871 202-10-08 ички 1046


E-mail: r.mamukov@utg.uz

/upload/iblock/66a/66a5845a9632ee753213384f4cf817e0.png

Iqtisodiy tahlil departamenti


Ishmuxamedov Shohruh Xaydarovich


Telefon : +99899 010-46-87


E-mail: sh.ishmuxamedov@utg.uz

/upload/iblock/d4d/d4dda41ea6d4ed3e1ed38517fc4603f1.jpg

G‘aznachilik va moliya departamenti


Kamalov Sanjar Olimjonovich


Telefon : +99871 202-10-08 ички 1056


E-mail: s.kamalov@utg.uz

/upload/iblock/be2/be21b5f9c7073d6513fb293adcfbcf9e.jpg

Markaziy buxgalteriya


Xonnazarov Adxam Kodirovich


Telefon : +99871 202-10-08 ички 1212


E-mail: a.xonnazarov@utg.uz

/upload/iblock/ee5/ee53a5600654ad0cefb8d8ab3082286f.jpg

Boshqaruv apparati bilan ishlash departamenti


Normatova Mukaddas Abduvaxitovna


Telefon : +99871 202-10-08 ички 1078


E-mail: m.normatova@utg.uz

/upload/iblock/3e1/3e11682543d6c0005eb80eae22d80ff4.jpg

Personalni boshqarish departamenti


Boboev Shuhrat Sobirjonovich


Telefon : +998712021008


E-mail: sh.boboev@utg.uz

Foydali Sahifalar

Belgilangan matnni tinglash uchun quyidagi tugmani bosing Powered by GSpeech