Markaziy apparat

Yangilangan sana: 06.20.2024 12:37:16



/upload/iblock/d66/d665cedd0c99d3a188b9596863541f8a.jpg

Markaziy ishlab chiqarish-dispetcherlik departamenti


Xamidov Dilshod Oripjonovich


Telefon : +998712021060 ички рақам 220


E-mail: d.xamidov@utg.uz

/upload/iblock/946/946119324228ee5690a098da119275eb.jpg

Magistral gaz quvurlarini ekspluatatsiya qilish departamenti


Nuriddinov O'tkir Toshniyozovich


Telefon : +998712021060 ички рақам


E-mail: u.nuriddinov@utg.uz

/upload/iblock/a8b/a8be1dbd8d997496206dc40bd45d701b.jpg

Kompressor stansiyalarini ekspluatatsiya qilish departamenti


Karchagin Sergey Yuryevich


Telefon : +998712021060 ички рақам 249


E-mail: s.karchagin@utg.uz

/upload/iblock/a72/a721d26922ccd662ebc25e1d2c3cec9b.jpg

Metrologiya departamenti


Axmedova Ilmira Anvarovna


Telefon : +998712021060 ички рақам 260


E-mail: i.axmedova@utg.uz

/upload/iblock/fc8/fc8f35689437c1fabd5aec4fec4c8a92.jpg

Energetika bo‘limi


Yuldashev Sarvar Pinnazarovich


Telefon : +998712021060 ички рақам 267


E-mail: s.yuldashev@utg.uz

/upload/iblock/10f/10f78cb4b8ee8384cb315d0b177292c6.png

Metodologiya bo'limi


Alimova Dilbar Baxromovna


Telefon : +998712021060 ички рақам 273


E-mail: d.alimova@utg.uz

/upload/iblock/87e/87eb1cd9379e92b436e8714d229ff399.jpg

Mehnat muhofazasi va sanoat xavfsizligi departamenti


Alimov Otabek Baxromovich


Telefon : +998712021060 ички рақам 279


E-mail: o.alimov@utg.uz

/upload/iblock/94f/94fd5d579549090ebbf640369f92affb.png

Xaridlar va kooperatsion aloqalar departamenti


Bobur Umarov Shukrullayevich


Telefon : +998712021060 ички рақам 290


E-mail: b.umarov@utg.uz

/upload/iblock/574/574d0f03d020000d09fe7f61b6f2f19b.jpg

AKT departamenti


Zaysev Yevgeniy Vladimirovich


Telefon : +998712021060 ички рақам 309


E-mail: e.zaysev@utg.uz

/upload/iblock/3ae/3ae8a1ef16313c30d6c9604445946415.png

Texnik siyosat bo'limi


Maxmudov Xamidjon Fuzayliyevich


Telefon : +998712021060 ички рақам 317


E-mail: x.maxmudov@utg.uz

/upload/iblock/43f/43f48f598cbebb1491a64449b3bf01a3.jpg

Investitsiyalar va istiqbolli rivojlanish departamenti


Safarov Shohjahon Ilhomovich


Telefon : +998712021060 ички рақам 319


E-mail: sh.safarov@utg.uz

/upload/iblock/5d7/5d7e0dabf40a48f036ed30fb3b808f85.jpg

Loyihalashtirish va kapital qurilish departamenti


Tulyaxodjayev Muzrobiddin Muzaffarovich


Telefon : +998712021060 ички рақам 336


E-mail: m.tulyaxodjayev@utg.uz

/upload/iblock/5d0/5d011a9b25699e51a71e7c22dc060567.jpg

Avtotransport va maxsus texnikani boshqarish departamenti


Kabulov Axmad Raxmatovich


Telefon : +998712021060 ички рақам 358


E-mail: a.kabulov@utg.uz

/upload/iblock/67a/67aa30435ed2839fee13f6b1cac498a1.jpg

Iqtisodiy tahlil departamenti


Ishmuxamedov Shohrux Xaydarovich


Telefon : +998712021060 ички рақам 365


E-mail: sh.ishmuxamedov

/upload/iblock/6c2/6c2b3560fe0ad45f0084e00f38f49b2f.jpg

G‘aznachilik va moliya departamenti


Yunusov Xamdam Maxkamdjanovich


Telefon : +998712021060 ички рақам 373


E-mail: x.yunusov@utg.uz

/upload/iblock/3d1/3d1c0fcbecd45337311e1f48c0883d5a.png

Markaziy buxgalteriya


Xaydarov Suhrob Shuxratovich


Telefon : +998712021060 ички рақам 384


E-mail: s.xaydarov@utg.uz

/upload/iblock/7ba/7ba1c98d9a81827533425f66494e73e2.jpg

Moliyaviy hisobotning xalqaro standartlarini joriy etish bo‘limi


Ismatov O‘tkirbek Yusufovich


Telefon : +998712021060 ички рақам 414


E-mail: o.ismatov@utg.uz

/upload/iblock/d87/d87bcc703324e0489b7289c291048c8e.jpg

Tijorat va logistika departamenti


Yusupov Shaxzod Farxod o‘g‘li


Telefon : +998712021060 ички рақам 375


E-mail: sh.yusupov@utg.uz

/upload/iblock/12b/12b6d92f3934b5b7fd7b43f7486598ee.jpg

Boshqaruv apparati bilan ishlash departamenti


Normatova Mukaddas Abduvaxitovna


Telefon : +998712021060 ички рақам 434


E-mail: m.normatova@utg.uz

/upload/iblock/d4c/d4c416d13becde3918b1b02785fffdaf.jpg

Murojaatlar bilan ishlash bo‘limi


Sidikjanova Surayyo Baxodirovna


Telefon : +998712021060 ички рақам 447


E-mail: s.sidikjanova@utg.uz

/upload/iblock/4c9/4c9d02382f10ca3744d7b362b6f34e97.jpg

Personalni boshqarish departamenti


Boboyev Shuxrat Sobirjonovich


Telefon : +998712021060 ички рақам 400


E-mail: sh.boboyev@utg.uz

/upload/iblock/3c6/3c662379b6313fd937fbfea588efbabf.jpg

Korporativ munosabatlar va aktivlar bo‘limi


Nadjemidinov Baxtiyer Mansurovich


Telefon : +998712021060 ички рақам 449


E-mail: b.nadjemidinov@utg.uz

/upload/iblock/045/045d93620cf360ca1d2e4c5b5f9479e6.jpg

Axborot xizmati


Ravshanova Shaxnoza Rashidovna


Telefon : +998712021060 ички рақам 453


E-mail: sh.ravshanova@utg.uz

/upload/iblock/2a5/2a544060faf7fcd4d8f555dc3f179c53.jpg

Yuridik bo‘lim


Ulugxujayev Shoxrux Pulatxo‘ja o‘g‘li


Telefon : +998712021060 ички рақам 457


E-mail: sh.ulugxujayev@utg.uz

/upload/iblock/654/6548c57cbd1bdb89d979157a56d278fd.jpg

Komplayens-nazorat bo‘limi


Xolmurzayev Jahongir Abduzoyirovich


Telefon : +998712021060 ички рақам 397


E-mail: j.xolmurzaev@utg.uz

/upload/iblock/84f/84fe1401d15d423df64c920b2b7eaa86.jpg

Ishlarni boshqarish bo‘limi


Gaziyev Saidaziz Saidmuradovich


Telefon : +998712021060 ички рақам 466


E-mail: s.gaziev@utg.uz

Foydali Sahifalar

Belgilangan matnni tinglash uchun quyidagi tugmani bosing Powered by GSpeech